שמלות כלה
077-997-9870 077-997-9870 ניווט בעזרת waze

שמלות כלה נפוחות

שמלות כלה נפוחות היו מאז ומעולם בין העיצובים הנפוצים והמועדפים על נשים ביום חתונתן, ולמרות שבכל שנה אנו מתעדכנים בטרנדים חדשים, נראה שלשמלות כלה נפוחות תמיד יהיה שמור מקום נכבד בקולקציה, ותמיד תהיינה כלות שתבחרנה בשמלת כלה נפוחה.

שמלת כלה נפוחהשמלת כלה נפוחה היא חלום הילדות והפנטזיה של הכלה להרגיש נסיכה מהאגדות הלבושה בשמלת חישוקים לבנה ומפוארת  שנושקת לנסיך על הסוס הלבן, והרי זוהי מהות יום הכלולות שלנו – להראות מלכה ליום אחד, היום הדברים השתנו  אך שמלות כלה נפוחות השאירו בנו את הרושם של הסיפורים האלה, הרושם המלכותי והזוהר והבלתי נשכח!
לכן שמלות הכלה הנפוחות מהוות מודל שאינו חולף מן העולם, והרבה כלות לא מוותרות עליו ועל החלום – כי עם חלומות הולכים עד הסוף!

למי מתאימות שמלות כלה נפוחות

שמלות כלה נפוחות מתאימות לכלות רבות במגוון של מידות, לרזות שבנינו תעניק שמלת הכלה הנפוחה נפח כך שתראי כמו נסיכה, ונקבל מראה אצילי ויוקרתי, ואילו למלאות שבינינו שמלת כל נפוחה בשילוב של אלמנטים צמודים לגוף תחכה את האזורים שהיינו מעוניינים להסתיר ותחשוף את האזורים היפים, וכלה שרוצה להבליט את החלק העליון של גופה ולהסוות את החלק התחתון יכולות לעשות זאת בסגנון שמלת הכלה הנפוחה ולהשוות לגופן מראה פורפורציונלי ומחמיא על ידי הבלטה והסתרה נכונה של האזורים הנבחרים.

שמלת כלה נפוחה יוצרת לנו מראה מלכותי ושופע אך יש להיזהר ממראה רחב מדי במיוחד אם הכלה נמוכה או מלאה.

שמלות כלה נפוחות במגוון עיצובים

שמלות כלה נפוחות יכולות להיות נפוחות במגוון דוגמאות : קיימות שמלות כלה נפוחות שחלקן העליון – המחוך, הינו צמוד ביותר לגוף ובקווי גזרה שונים ובמחשופים משתנים, נפח החצאית מתחיל מקו המותן או מתחיל מקו מותן נמוך יותר.

שמלות כלה נפוחות הן שמלות בעלות חצאית עשויה שכבות בד רבות שנותנות לשמלה נפח, נפח החצאית היא ייקבע לפי טעמה האישי של הכלה וישתנה בהתאם לקוטר החישוק המוצמד להן בתחתית או בהתאם לכמות שכבות הבד שמרכיבות את השמלה, כך ששמלות כלה נפוחות יכולות להיות עם נפיחות עדינה בחצאית או עם נפח  עוצמתי ביותר.

בשמלת כלה נפוחה נוכל לשלב מספר סגנונות של בדים מכיוון שהיא מורכבת מכמה שכבות – טול, סאטן, תחרה ועוד.

שמלת הכלה הנפוחה יכולה להימצא במגוון סגנונות ועיצובים :בסגנון ויקטוריאני קלאסי או בפרשנות מודרנית יותר שבה נבחר את מידת הנפח הרצויה של החצאית, ניתן לשלב מתחת לשמלה תחתית נפוחה אשר ניתן להסירה במהלך הערב, כך שבתחילת הערב תוכלי לפתוח במראה דרמטי ולאחר מכן לחגוג בריקודים בשמלה קלילה יותר ונוחה.

שמלת כלה נפוחה היא בחירה נכונה לכלה הרוצה להראות מרשימה וזוהרת במיוחד ביום חתונתה, אך ודאי שסגנון זה לא יכול להתאים לכל כלה וכלה לכן חשוב להגיע  לסטודיו של אושי ולקבל הכוונה הכי טובה והכי נכונה לגבי הסגנון שמתאים לך.

מזל טוב!

השאירו המלצה על אושי שמלות כלה

css.php