שמלות כלה
077-997-9870 077-997-9870 ניווט בעזרת waze

שמלות כלה ברעננה – Oshi

מעצבת שמלות הכלה אושי, אשרת אבי אהרון, מעצבת למעלה מ-15 שנה שמלות כלה וערב לנשים מכל רחבי הארץ שמגיעות לסטודיו ברעננה ונהנות משירות בהתאמה אישית ומתפירה איכותית של שמלות יפיפיות.

מעצבת שמלות כלהאת דרכה החלה אושי בבית הספר הגבוה לאופנה שנקר, אחד מבתי הספר הטובים בעולם. לאחר לימודיה הוכשרה כמעצבת ותופרת אופנה עילית והחלה את דרכה המקצועית בישראל. שמלות הכלה של אושי מאופיינות בקווים נקיים ועיצובים על זמניים עם תשומת לב קפדנית לפרטים הקטנים. כל שמלה מותאמת אישית למבנה גופה ואישיותה של הכלה המיועדת, כך שהתוצאה המתקבלת מחמיאה ומדויקת.

צרי קשר עם מעצבת שמלות כלה ברעננה

נייד: 077-997-9870 – בתאום מראש

השראה מתקופות רחוקות וממקומות אחרים

את ההשראה שואבת אושי מעולם האופנה האירופאי והקלאסי, וכן מעולם הזוהר ההוליוודי. ההשפעות מרכיבות קולקציית שמלות כלה קלאסיות עם ניחוח נוסטלגי של וינטאג’. חלקן סקסיות, חלקן צנועות, חלקן מינימליסטיות וחלקן שמלות כלה תחרה יוקרתיות – שיר הלל ליוקרה וגלאם, כולן נשיות ומחמיאות לגוף הלובשת. השמלות עשויות בדים איכותיים שנבחרים בקפידה על ידי אושי, לעתים בשיתוף הכלה ונתפרות בתפירה עילית מוקפדת. נולדות שמלות צנועות או חושניות, רומנטיות או מינימליסטיות, בעיצוב של פעם או מודרניות נועזות ואלגנטיות.

שמלת כלה עם שרוול שלושת רבעי

תהליך אישי – מפגישת היכרות ועד השמלה המושלמת

תהליך עיצוב שמלת כלה אצל אושי מתחיל במפגש אינטימי לייעוץ והתאמה בסטודיו שמלות הכלה ברעננה. המפגש כולל שיחת היכרות בה לומדת אושי על ההעדפות האישיות והסגנון האישי שלך, הנתונים הטבעיים שלך, מאבחנת את הגזרות המתאימות למבנה גופך ומציעה מגוון אפשרויות שיקלעו לטעמך.

במידה ולא נמצאה שמלת כלה מתאימה מקטלוג הקולקציה העדכנית או קודמת, יוצרת אושי סקיצה מותאמת אישית המבוססת על הרעיון המשותף של שתיכן. מכאן, מתחיל תהליך מרתק של תפירה, התאמה ודיוק של השמלה עד קבלת התוצאה המושלמת. התהליך כולו נעים ואינטימי, תוך קשב מלא של אושי לרצונות והצרכים שלך – משלב ההיכרות הראשונית ועד קבלת שמלת הכלה המוכנה לשביעות רצונך המלאה.

היחס האישי, הקשב לסגנון ולהעדפות האישיות של כל אישה והניסיון המקצועי של מעצבת שמלות כלה ותיקה מתנקזים לסטודיו בוטיק ברעננה בו מתרחש קסם ונוצרות יום אחר יום שמלות כלה וערב שקוצרות מחמאות ומשמחות נשים בכל רחבי הארץ.

שמלותיה של אושי נתפרות באהבה גדולה תוך מתן יחס אישי לאורך כל הדרך.

שמלות כלה ברעננה

אושי שמלות כלה – יבואנית רשמית של www.allurebridals.com בישראל.

המלצות על שמלות שלה אושי

לכל ההמלצות >>

[good-reviews category=”שמלות-כלה-ברעננה”]

css.php
Call Now Button