שמלות כלה
077-997-9870 077-997-9870 ניווט בעזרת waze

שמלות כלה – המלצות

הגעתי לאושי דרך המלצה של חברה של אמא שלי. יש לציין שאני ידעתי בדיוק מה אני רוצה וחיפשתי מישהי נעימה ומקצועית שתתפור לי את השמלה המיוחלת. היה לי זמן קצר מאוד ,פחות מחודש וגם זה עם מלא חגים באמצע. הייתי מלאת חששות שלא נספיק שלא יצא טוב וכל מה שתוקף אישה בשבועות האלה לפני יום חתונתה. מה גם שאני טיפוס מאוד ביקורתי.
אחרי ההקדמה הזו, אני יכולה לומר בלב שלם ואוהב שאושי ענתה ועלתה על כל הציפיות. ברמה האישית-שלפי דעתי זה בראש ובראשונה, היא אישיות מקסימה ונעימה. היא זורמת ולא מנסה למשוך לכיוונים שלא מעניינים אותך. היא לגמרי היתה קשובה אלי ולרצונות שלי. יש בה שקט ושלווה של אישה שיודעת מה היא עושה!
ברמה המקצועית,הבדים היו הכי טובים ויפים שיש התפירה מעולה, ובכלל,היא עשתה לי בדיוק אבל בדיוק את השמלה שרציתי! 🙂 חשוב לציין, שהסיגנון של השמלה שלי גם לא דומה לשום שמלה שיש לה. יש לאושי ראש פתוח לחלוטין והיא יכולה לעשות כל מה שתרצי.
וכל זה תמיד עם חיוך על הפנים, הודעות טקסט חמודות כהיא קולטת שאני בלחץ, גמישות בשעות המפגשים,בקיצור היא היתה מושלמת עבורי ביום האיסוף היא היתה מקסימה וצירפה לי מתנות כמו בייבידול ובירית 🙂 היא גם הביאה לי של לחופה הינומה מדהימה ומטריית תחרה קסומה. היא ריגשה אותי מאוד.
בקיצור, אישה מדהימה, מציבה סטנדרטים גבוהים. אני ממליצה בחום ואהבה.

Amosi Daliacu | כפר סבא | (20101106)

יחס ואיכות

לאחר סיבובים במספר מקומות בחיפוש אחר שמלה הגעתי לאושי דרך המלצות שקיבלתי ממכרים רבים. האמת שהיה שווה כל רגע! מההתחלה היא הייתה קשובה לכל בקשה ושאלה שלי, התפירה והבדים ברמה מאוד גבוהה. השמלה הייתה בדיוק כמו שרציתי! מיותר לציין את המחמאות שקיבלתי…

חשוב לי להגיד שאני ממליצה על אושי כי מעבר לשמלה המדהימה שהיא תפרה לי יש דברים יותר חשובים שהיא מציבה כסטנדרט ומקיימת: השמלה הייתה מאוד מאוד נוחה!! רקדתי כל הערב ועד סוף החתונה הייתי עם השמלה למרות שהבאתי בגדים להחלפי ליתר ביטחון. פשוט היה נוח והכל החזיק ונשאר במקום. דבר שני וחשוב לא פחות זה היחס החם, ההבנה, הגמישות לקבוע פגישות בימים ושעות לפי מתי שנוח לי וכמובן האיכות!! ממליצה בחום כי זו הליכה על בטוח!!

קארין ורועי | הרצליה | (20101125)

אושי מקצועית, מדהימה, נעימה וקשובה

הגעתי לאושי דרך האתר סתם כי השם שלה מצא חן בעיני . בפגישה הראשונה היה לי ברור שהיא מקצועית מאוד וכל כך נחמדה.

לא היה לי קונספט ברור של שמלה ואושי עזרה לי לבחור בדיוק מה שמתאים לי היא הייתה פשוט מקצועית. השמלה נתפרה מבדים איכותיים מאוד והעבודת יד (הקישוטים שנתפרו על השמלה) הייתה מצויינת. העבודה מולה הייתה נעימה וזריזה, לא יותר מידי פגישות כי היא הבינה מה אני רוצה, פשוט ממליצה בחום. שווה כל שקל.

Atar | תל אביב | (20110630)

The place to go for your dress

Coming to Oshi was the best thing I did for my wedding. My dress was beautiful, original, and comfortable. I
really didnt want to take it off !! Oshi is a rariety, she says something you can trust her, you can trust that she will make your dress on time, and not leave you to the last minute, all her advice is worth taking because she really cares. She cares for her clients, and cares about her work.
Oshi is a true artist, and a true proffesional. It is so relaxing once you have someone you can trust, and believe me ladies, you wont get dissapointed with Oshi. Thank you Oshi I had the best dress ever !!!

אפרת | ירושלים | (20120101)

המלצה חמה על אושי – שמלות כלה

אני ממליצה בחום על אושי. יש לה סטודיו נעים ויפה בביתה, עם מבחר של שמלות מאד מיוחדות, עם סגנונות ועיצובים שונים ומקוריים (כן..היא מצליחה להיות מקורית.) ומעבר ליכולותיה כמעצבת סופר מקצועית,היא בן אדם עם המון סבלנות, יודעת איך להתייחס לכלות ולזרום איתן.

אני החלפתי שמלה שלושה שבועות לפני החתונה ואושי הקדישה לי את כל הזמן שיכלה, קבעה איתי בהתאם לשעות שהיו נוחות לי (גם בלילה) וזרמה איתי לכל רעיון שהיה לי גם כאשר לא הסכימה איתו. קיבלתי ה-מ-ו-ן מחמאות על השמלה שהייתה בדיוק מה שרציתי.

css.php
Call Now Button