שמלות כלה
077-997-9870 077-997-9870 ניווט בעזרת waze

שמלת כלה הריונית

בחירת שמלת הכלה היא תמיד תהליך לא קל, שמעלה הרבה שאלות ויוצר לא מעט בלבול אצל כלות לעתיד רבות. כשמדובר בכלה הריונית, התהליך הופך קצת יותר מסובך. עם זאת, עבודה מול מעצבת רגישה והקפדה על כמה כללים חשובים על הדרך, תעזור לך למצוא את שמלת חלומותייך ולפסוע אל החופה עם הבטן, אבל גם עם לב שלם.

כלה בהריון – מה צריך לדעת?

הרבה לפני שאת בוחרת שמלה שמתאימה לכלה בהריון, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון. הדבר הראשון הוא שהריון הוא עניין שמתפתח, הבטן גדלה, החזה גדל, הגוף משתנה, ולכן חשוב להתחיל בבחירה של שמלה שתתאים לשלב ההריון בו תהיי בזמן החתונה. לפעמים בחירת העיצוב מתבצעת שלושה או ארבעה חודשים לפני החתונה עצמה ואפילו יותר, לכן כדאי לחשוב קדימה.

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא שמותר לך לחגוג ולהשתעשע עם העיצוב בדיוק כמו כלה שאינה בהריון. העיצוב צריך להיות מחמיא, נעים ונוח אבל את יכולה לבחור בסגנון שאת אוהבת, לשחק עם טקסטורות וצבעים וליהנות מהתהליך.

שמלת כלה מעוצבת

כך נשיג עיצוב מחמיא ונשי

עיצוב שמלה לאישה בהריון אינו שונה מעיצוב לכל אישה אחרת, כאשר המעצב רוצה להציג את האיזורים היפים בגופה של האישה ולכסות את האיזורים הבעייתיים. בהריון למשל אפשר להסתיר את איזור האגן, שנוטה להתרחב ולהשתנות אצל נשים רבות בתקופת ההריון וליצור מחשוף מחמיא שיציג את החזה.

גזרת השמלה צריכה להיות נוחה ונעימה באיזור הבטן. אחת הגזרות המחמיאות ביותר לנשים בהריון היא גזרת האמפייר, שיוצרת נפילה של הבד מתחת לאיזור החזה ועד הרגליים ובכך מאפשרת לאישה בהריון להרגיש בנוח גם עם הבטן הגדלה.

למרות שמדובר בשמלה להריונית, אפשר לעטר את השמלה בכל דבר, ממש כמו עיצוב של כל שמלה אחרת – מאבני חן עד פנינים, תחרה, סרטים וקישוטים ועוד. גם בהריון מותר לך להרגיש חגיגית ונשית ביום החתונה.

בחירת הבד חשובה לנוחות שלך

הבחירה בבד איכותי, נעים ונשפך חשובה במיוחד כשמדובר בעיצוב שמלות כלה לנשים בהריון. הסיבה לכך היא שאנחנו חשופות יותר בתקופת ההריון לרגישות מול מזג האוויר, לחות, זיעה, קור וחום. בד נושם, נעים למגע, ש”נשפך” על הגוף ויוצר תנועה נעימה יהיה גם מחמיא למראה וגם נעים לכל אישה. הוא ייתן תחושה אוורירית ונינוחה ויאפשר לכלה לעבור את הערב בשלום, בלי להרגיש חנוטה.

אצל כלות רבות הקשר עם המעצב מסתכם בפגישת ייעוץ, בחירת העיצוב ומדידות מדי פעם בפעם, לפי מה שנדרש. כשמדובר בכלה הריונית, המדידות חשובות במיוחד. כדאי להגיע למדידות מספר פעמים במהלך התקופה שבין תחילת התהליך ועד החתונה, כדי לבדוק שהעיצוב מתאים לשלב שבו את נמצאת בהריון ושהשמלה נראית טוב לאור הגוף שממשיך להשתנות ככל שההריון מתפתח.

שמלת כלה הריונית

אהבת את שמלת הכלה? כתבי לנו

css.php
Call Now Button