שמלות כלה
077-997-9870 077-997-9870 ניווט בעזרת waze

סלון כלות ברעננה

שמלות כלה ברעננה

שמלות כלה ברעננה

הכנת הכלה לחתונתה היא עניין מורכב למדי: הכלה צריכה להיראות ולהרגיש במיטבה ביום החתונה, מה שמחייב תכנון קפדני וטיפול מדוקדק מכף רגל ועד ראש, אשר כדי להעניק אותו יש להתחיל בו עוד לפני יום החתונה עצמו. עיקר ההכנות מתרכזות, באופן טבעי, ביום החתונה עצמו. ביום זה, הכלה צריכה לעבור טיפולים רבים כמו: פדיקור, מניקור, איפור, סירוק, הלבשת השמלה והתכשיטים ועוד, ויחד עם זאת היא צריכה להיות רגועה ונינוחה במידת האפשר. זוהי משימה לא קלה באם הכלה הייתה צריכה לדלג מן המניקוריסטית לקוסמטיקאית, לתופרת וכולי.

סלון כלות ברעננה מרכז את כל ההכנות במקום אחד, יתרון עצום ביום זה, יום שמח אך “לחוץ” למדי. סלון כלות של שמלות כלה ברעננה המרכז בתוכו את כל הפונקציות הנחוצות כדי להכין את הכלה ליום החתונה ידאג לסדר נכון ויעיל של ההכנות, מה שישאיר זמן לפינוק והרגעה: ג’קוזי, מסג’ מפנק, חדר התרגעות ומנוחה, ארוחה עשירה והכנת הכלה לשעתה הגדולה.

סלון כלות מקצועי ידאג להעניק לכלה הכנה עוד לפני יום החתונה: תסרוקת ניסיון ואיפור ניסיון יקנו לה את ההזדמנות לבחון את מראה ולשנות במידת הנחוץ. כאשר מגיעה כלה לסלון כלות ברעננה ביום החתונה הכל כבר מסוכם וברור לה ולצוות המקצועי של הסלון. אחרי התרגעות בספא תקבל הכלה טיפול קוסמטי, עיצוב ציפורניים, שערה יסורק ויעוצב לפי מה שהוסכם מראש ביום תסרוקת הניסיון, איפור מקצועי יוענק לה ולמלוות שלה, והיא תולבש בשמלה אשר כבר תחכה לה בסלון. הטיפול יושלם בענידת התכשיטים שלה.

צוות סלון כלות ברעננה חייב להיות מקצועי ביותר העומד בסטנדרטים גבוהים ביותר בכל התחומים: ספר מקצועי ומיומן בתסרוקות מיוחדות, קוסמטיקאיות ומאפרות מן השורה הראשונה, תופרות אופנת עילית וכולי. סלון כלות ברעננה ברעננה יספק ללקוחותיו גם תכשיטים ואביזרי קישוט אופנתיים אחרים, אשר ישלימו את המראה של הכלה לשביעות רצונה.

טיפול אישי מפנק ומרגיע, ומראה מדהים, תוצאה של טיפולם המקצועי של עובדי סלון כלות ברעננה – מעצבת השמלה, הקוסמטיקאית, המאפר/ת, הספר/ית וכל שאר עובדי סלון הכלות- כל אלה יתנו את התוצאה של כלה יפה, רגועה ונינוחה- נסיכה מן האגדות.

אהבת את שמלת הכלה? כתבי לנו

css.php
Call Now Button