שמלות כלה
077-997-9870 077-997-9870 ניווט בעזרת waze

שמלות ערב

בעמוד זה ניתן לראות מגוון שמלות ערב, פרי עיצובה של אושי.

צרי קשר עם מעצבת שמלות כלה ברעננה

אושי מעצבת שמלות כלה באהבה.

התקשרי עכשיו לתיאום פגישה אישית : 077-997-9870

מהן שמלות ערב?

בכל העולם ניתן לשמוע את אותו ביטוי אך בשפות שונות, על אותה שמלה שחורה וקטנה שחייבת להיות נוכחת בארון הבגדים של האישה. כידוע, הצבע השחור הוא צבע מרזה, מאחר שהוא משתלב בצורה טובה עם הנוף ומטשטש גבולות. בנוסף להיותו מרזה, הוא גם קלאסי ויוקרתי, המתאים את עצמו לכל סוג של אירוע.

אז כן, לכל אישה צריכה להיות שמלת ערב שחורה בארון (בניגוד לשמלות כלה למשל), בתור ברירת המחדל, ברגע שמשהו אחר לא יעבוד. אבל אם כבר שמלות ערב, כדאי לעיתים גם להיות נועזת מחוץ לקופסא ולבחור בצבע שיבליט את צבע עינייך, או שישתלב בצורה מושלמת עם צבע שערך. לכל אחת יש את הצבע שלה, שיסתיר את הפגמים ויבליט את היתרונות, מה שיוכל להפוך אותך למושלמת.

במשך שנים נדהמנו מאותן שמלות נשף בסרטים הישנים, שמלות מנופחות עם קריסטלים ויהלומים, בנשף ריקודים מרשים ואלגנטי. מאז השנים ההם שבאמת היו נשפים ולא מסיבות, האופנה השתנתה והתמתנה. כיום השמלות נופלות על הגוף והניסיון הוא לצמצם כמה שיותר את הנפח וליצור מראה אלגנטי וקלאסי. הבחירה הנבונה ביותר של שמלות ערב לאירוע נעשית בדרך כלל על פי הגזרה המתאימה, הצבע הנכון, הבד הנוח וכמובן התקציב. בבחירת שמלת ערב הקפידי לגשת למעצב עימו יש לך כימיה ואת מרגישה בנוח, בכדי שיעניק לך שמלת ערב מדויקת למי שאת.

עוד בבלוג עיצוב שמלות כלה >

css.php
Call Now Button