שמלות כלה
077-997-9870 077-997-9870 ניווט בעזרת waze

שמלות כלה בסגנון בת הים

מגוון שמלות כלה בת הים בסטודיו בוטיק של OSHI.

צרי קשר עם מעצבת שמלות כלה ברעננה

אושי מעצבת שמלות כלה באהבה.

התקשרי עכשיו לתיאום פגישה אישית : 077-997-9870

 

שמלת כלה בסגנון בתולת ים

כשאני פוגשת כלות מיועדות ושואלת אותן איזו דמות משפיעה במיוחד על הפנטזיה שלך לגבי שמלת כלה, אני שומעת לא מעט כלות שמכריזות מיד – אריאל, בת הים. אני לא מאשימה אותן. אריאל האדמונית, היפה והחיננית היא מודל שמשלב תום עם שיק ותחכום – מראה שכלות רבות שמחות לאמץ.

שמלות כלה בסגנון בת הים הן שמלות קלאסיות, עם גזרה חובקת גוף בחלקה העליון אשר מתרחבת ממש כמו זנב בת הים, אל החלק התחתון של השמלה. מדובר בגזרה מחמיאה וקרובה לגוף, אבל מאפשרת גם את הנוחות הדרושה ביום ארוך כמו יום החתונה שלך.

 

כולנו בנות ים?

שמלות כלה בסגנון בת הים מתאימות במיוחד לכלות בעלות גוף ארוך ודקיק. הן יוצרות באופן כמעט אוטומטי מראה מחמיא שמדגיש את החלקים היפים, עצמות הכתפיים, מפתח החזה והזרועות וכן את קימורי הגוף.
אני מעצבת שמלות כלה בסגנון זה תוך הקפדה על מראה מחמיא, שמתאים באופן אישי לכל כלה לפי הנתונים הטבעיים שלה. המראה המיוחד מתקבל מהוורסטיליות של הגזרה הזו.
שמלות כלה בסגנון בת הים יכולות להיות פתוחות, בגזרת סטרפלס, לכלה שרוצה לחשוף את הכתפיים, הן יכולות להיות צמודות לגוף או מעט חופשיות והן יכולות להיות נבדלות זו מזו באורך החצאית – שיכולה להתחיל ולהתרחב מעל קו הברך, מתחת לקו זה או בדיוק שם. בקיצור, כל אחת תוכל למצוא שמלה בסגנון זה שמתאימה לה בדיוק.

 

קלאסיקה, יופי, נשיות – בשמלה אחת

גזרת בת הים היא גזרה נשית וקלאסית. אני מזמינה אותך לבקר אותי בסטודיו שלי ברעננה ולבחור לך את גזרת בת הים שלך מתוך הקולקציה המרהיבה של שמלות כלה בסגנון זה. אם לא תמצאי את השמלה המתאימה לך מתוך שלל השמלות, אשמח לעצב עבורך שמלה בהתאמה אישית כדי שגם את תוכלי להגשים את פנטזיית אריאל הנשית ולהרגיש אלגנטית ועוצרת נשימה ביום החשוב בחייך.

עוד בבלוג עיצוב שמלות כלה >

css.php
Call Now Button