שמלות כלה
077-997-9870 077-997-9870 ניווט בעזרת waze

שמלות כלה בהתאמה אישית

אם לא מצאת את שמלת חלומותייך בקטלוג הקולקציות האחרונות, ניתן להזמין שמלת כלה בעיצוב אישי. מעצבת שמלות כלה תוכל ליצור עבורך שמלה שמותאמת בדיוק למה שהגדרת ומדברת בשפה שלך.

 

מאז שאנחנו ילדות קטנות אנחנו מדמיינות את הרגע הקסום הזה ועכשיו, הרגע שלך הגיע. את יוצאת אל המסע לחיפוש שמלת הכלה שלך: שיטוט רגלי בין חנויות, סטודיו של מעצבות או אתרי אינטרנט, מחפשת את השמלה שתגרום לך לדפיקות לב מואצות, כמעט כמו אלו שחשת ברגע שבו הציע לך נישואין.

הזמיני שמלת כלה בהתאמה אישית

לצד ההתרגשות והציפייה, כלות רבות מגלות שלמרות הפנטזיה, החיפוש אחר שמלת כלה הוא לא פשוט. ואחרי מפגשים עם מעצבות, הצצה לקולקציות שונות, מדידה של דגמים מוכנים שונים, לפעמים שמלת הכלה שלך, האישית, פשוט לא נמצאת על הקולבים.

שמלות כלה בעיצוב אישי

שמלה בהתאמה אישית – הפתרון האידיאלי עבור כל כלה

הפתרון הטוב ביותר עבור מי שלא מוצאת את השמלה המדויקת עבורה בנבכי המסע אחר שמלת הכלה, הוא שמלת כלה בהתאמה אישית. ההתחלה דומה – מפגש עם מעצבת שמלות כלה שאת אוהבת את הסגנון שלה, הכרות עם הסגנון האישי וההעדפות האופנתיות שלך, שיחה על החלום ואיך שאת רואה את שמלת הכלה שלך ומשם, הדרך פשוטה יותר.

מעצבת שמלות כלה תוכל ליצור עבורך שמלה שמותאמת בדיוק למה שהגדרת ומדברת בשפה שלך. תוכלי למדוד, להעיר הערות, להוסיף אלמנטים לשמלה ולעבוד עם המעצבת עד שתגיעו לתוצאה שעליה המדויקת עליה חלמת.

עיצוב שמלות כלה בהתאמה אישית – איך זה עובד בפועל?

תהליך עיצוב שמלות כלה בהתאמה אישית מתחיל כאמור במפגש עם המעצבת. במהלך המפגש תתארי למעצבת את החזון שלך, כיצד את רואה את שמלת הכלה שלך ומה חשוב לך. תוכלו להסתכל יחד על תמונות ממגזינים שונים, לחפש השראה. לאחר מכן המעצבת תבנה סקיצה של השמלה, תראה לך בדים שונים ואפשרויות שונות.

לאחר שלב בניית הסקיצה, מתחילה המעצבת לבנות את השמלה. במהלך השלב הזה תוזמני למדידות, בהן תוכלי לעקוב אחרי כל שלבי התהוות השמלה ולראות שזהו אכן הכיוון הנכון, לערוך תיקונים ושיפורים עד שלאחר כמה מפגשים ומדידות, מגיע הרגע בו מוצגת בפנייך השמלה שלך במראה הסופי שלה.

שמלה בעיצוב אישי אצל אושי

אם את מחפשת מעצבת שתצעד אתך בשביל להגשמת החלום האישי ותתפור עבורך את השמלה הנחשקת, הגעת למקום הנכון. בסטודיו שלי תמצאי אוזן קשבת לכל חלום ופנטזיה ונעצב את שמלת הכלה המושלמת עבורך. יחד, נמצא את הגזרה המתאימה לך, נבדוק איזה בד מתאים במיוחד, נבחר עיטורים ונגיעות אישיות וניצור את השמלה בה תרגישי הכי יפה ברגע המרגש שלך.

אני מזמינה אותך להגיע אלי לסטודיו לפגישה אישית בה נהפוך את החלום שלך למוצר ממשי: שמלת כלה בעיצוב אישי שמתאימה לך – בסגנון, באופי, בגזרה ובעיצוב, שמלה שהיא כולה את, שבה תוכלי לחוות את הרגעים הקסומים והמיוחדים במינם ולהרגיש הכי יפה בעולם.

מעצבת שמלות כלה ברעננה

 

css.php
Call Now Button