שמלות כלה
077-997-9870 077-997-9870 ניווט בעזרת waze

שמלות כלה בוהו שיק

בעקבות בר רפאלי: טרנד הבוהו שיק בשמלות כלה.

אחת החתונות הכי מדוברות בזמן האחרון הייתה זו של בר רפאלי, שהתחתנה עם בחיר ליבה עדי עזרא בחתונה ענקית וגרנדיוזית במיוחד שהתקיימה במלון יערות הכרמל.

החתונה של בר רפאלי

כמו רוב הפרטים לגבי החתונה, גם נושא השמלה נותר חשאי לאורך זמן. הפאשניסטות מסביב עסקו בתחזיות – מה תלבש בר? כמה שמלות כלה תחליף במהלך החתונה? האם תלבש שמלה של מעצבת מקומית או של מעצבי על מחו”ל? יותר מהכל שאלו כולם באיזה סגנון תבחר בר.

לאחר החתונה התפרסמו תמונות השמלה. בר רפאלי בחרה ללבוש שמלת כלה בוהו שיק, מהטרנדים הכי חמים בשנים האחרונות בעולם האופנה ולאו דווקא בתחום שמלות הכלה. שמלת הבוהו שיק הייתה משוחררת, חופשית, מעוטרת בתחרה במראה טבעי ונינוחה מאד. אלו בדיוק המאפיינים שמייצגים את הסגנון. מי שעוקבת אחרי טרנדים בשמלות כלה יודעת עד כמה מדובר בטרנד יוצא דופן, שמאפשר לכלות רבות לעלות אל החופה עם בגד נוח ונינוח, הכי בוהו שיש.

שמלת כלה בוהו שיק

קווים לדמותה של שמלת כלה בוהו שיק

בר רפאלי הדגימה עם שמלת הכלה שלה בדיוק איך בוהו שיק צריך לבוא לידי ביטוי בעולם שמלות הכלה. זו הייתה שמלת כלה בעלת גזרה משוחררת, כתפיות דקות, בדים נשפכים וזורמים, כיווצים ועיטורי תחרה שנראים כמו עבודת יד במסרגה אחת.

הבוהו שיק שנולד בסוף שנות השישים ובתחילת שנות השבעים מתאפיין בשימוש בבדים נשפכים ונוחים, השפעות מתרבויות אתניות, תחושה קלילה ולא מתאמצת ונגיעות אמנותיות עדינות. בעולם שמלות הכלה מדובר על שימוש בבדים דקים במראה משוחרר ונוזלי, גזרות שאינן צמודות וחנוטות, עיטורים עדינים שמשתלבים באופן טבעי בעיצוב השמלה ונגיעות עדינות ואמנותיות כמו שילוב של תחרה, כיווצים בבד וסרטים.

שמלת כלה בוהמית

בוהו שיק – האם גם את יכולה?

העובדה שבר רפאלי בחרה דווקא בשמלה מסגנון הבוהו שיק מעידה על הרלוונטיות שלו כיום בעולם האופנה. הבחירה הזו הייתה שקולה ומחושבת, מתכתבת באופן ברור עם העובדה שאנחנו עומדים לראות את הבוהו שיק בכל מקום, כפי שמוכיחות גם הקולקציות האחרונות של מותגי האופנה הבולטים.
כמו כל טרנד, גם טרנדים בשמלות כלה יכולים להתאים לבחורה אחת אבל לא להחמיא כל כך לבחורה אחרת, ולכן למרות ההשפעה הגדולה של בר רפאלי על עולם האופנה, כל אחת מאיתנו צריכה לבדוק ולבחון האם שמלות כלה בסגנון הזה מתאימות לה. אז איך יודעים אם זה מתאים?
חשוב לדעת שגזרת בוהו-שיק לא מתאימה לכל אחת. שמלת כלה בוהו שיק תתאים למי שאוהבת להרגיש נינוחה, שלא מרגישה צורך להעמיס ומעדיפה דווקא מראה טבעי יותר.
מדובר בדרך כלל בשמלה ארוכה ונשפכת ובבדים דקיקים. השילוב הזה יכול דווקא להדגיש איזורים פחות מחמיאים בגוף, כמו הבטן או חזה גדול מאד, מסיבה זו חשוב להיעזר במעצבת שמלות כלה מקצועית שתוכל לייעץ, להציע אפשרויות שונות ולבדוק איך מתאימים את הטרנד לנתונים הטבעיים של כל אחת.

אהבת את שמלת הכלה? כתבי לנו

css.php
Call Now Button