שמלות כלה
077-997-9870 077-997-9870 ניווט בעזרת waze

שמלות ערב לילדות

שמלות ערב לילדות

יש ילדות שכבר בגיל שלוש ואפילו בגיל נמוך מכך מתחילות את המסע האופנתי שלהן. זה מתחיל מלבחור את הבגדים בבוקר לגן וזה ממשיך ברצון להתקשט ולהתגנדר בכל הזדמנות, בדרך כלל תוך שימוש בשמלות ובנעליים של אמא. כשמדובר בעיצוב של שמלות לילדות לאירועים מיוחדים, ובתוכם גם חתונות, חשוב לשמור על הקו הדק הזה שבין משחק ילדים ובין איכות ותחכום, מבלי להפוך את הילדות למבוגרות יותר.

בסטודיו שלי אני תופרת ומעצבת שמלות לילדות לחתונה לבת מצווה ולאירועים חגיגיים אחרים. אני נפגשת עם הילדות, לומדת להכיר אותן ואת האימהות שלהן ודואגת להתאים את השמלה לאירוע ויותר מכך – לילדה עצמה.

שמלות ערב לילדות בלי להתפשר על העיצוב

עיצוב שמלות לילדות לחתונה או לכל אירוע חגיגי אחר צריך לכלול את המשוואה הזו: מצד אחד חשוב להקפיד על עיצוב מחמיא, שמתאים באופן אישי לנתוני הגוף ומראה את המקומות המחמיאים יותר. מצד שני חשוב לזכור שמדובר בילדות, ולכן צריך להקפיד על תפירה נכונה ואיכותית, בדים נושמים ונעימים ועיצוב מחמיא ומתאים לגיל.

כשאני מעצבת שמלה לילדה אני מקפידה להתאים אותה לגיל ולאופי של הילדה, לנתוני הגוף ולהעדפות שלה. אני בוחרת תמיד להשתמש בבדים איכותיים, נעימים ורכים ועושה את מירב המאמצים לדבר בשפה של הילדות וגם של האימהות שמגיעות יחד איתן לסטודיו שלי. התוצאה הסופית מדברת בעד עצמה: שמלות לילדות לאירועים חגיגיים, נעימות ומעוצבות בהתאמה אישית מדוייקת.

שמלות ערב לילדות שאוהבות אופנה – בסטודיו אושי

אני מזמינה ילדות ואימהות להגיע אל הסטודיו שלי ברעננה ולהכיר את השמלות שלי מקרוב. בסטודיו תמצאו קולקציות מרהיבות של שמלות לילדות שאוהבות אופנה, סטייל ואיכות ולאימהות שרוצות לצאת אל האירוע בראש שקט ולדעת שהילדה נראית נפלא ומרגישה בנוח.

css.php
Call Now Button