שמלות כלה
077-997-9870 077-997-9870 ניווט בעזרת waze

שמלות כלה זולות

שמלות כלה זולות מבלי להתפשר על איכות!

יום החתונה הוא יום מיוחד עבור הכלה והחתן, המיועדים לחתום על ברית נישואין שתאחד אותם יחד. למרות שהיום הזה הוא של שניהם, הכלה היא זו שבדרך כלל מעניינת את קהל האורחים, במראה השמלה שלה, בתסרוקת, באיפור, בנעלי הכלה ובכל האביזרים הנלווים.

הכלה הנרגשת מחפשת אחר שמלת הכלה שלה כמספר חודשים לפני המועד, אך ברוב הזמן נתקלת במחירים מופקעים שאינם תואמים לפיסת הבד שעל הקולב. השאלה היא כיצד להשיג שמלות כלה זולות המתאימות לתקציב שעומד לרשות הכלה, אך בכל זאת ליהנות משמלה נוחה, יפה ואופנתית.

שמלות כלה בזול: להתארגן בבית או בסלון כלות?

שמלת כלה יפה ופשוטהברוב סלוני הכלות המציעים בנוסף לעיצוב השמלה, גם איפור ועיצוב שיער, מחיר השמלה גלום בתוך המחיר הסופי, באמצעותו הכלה גם תקבל חדר אישי לנוח בו ושירות מכל צוות הסלון. במידה ותהיי מעוניינת לרכוש שמלות כלה במחיר שפוי, תיאלצי לבדוק את כל האופציות ולברר איזו אופציה תהיה הכי זולה ונוחה עבורך.

אופציה אחת היא לבחור בסלון כלות, שם תוכלי לקבל את כל השירותים לקראת ערב החתונה, אופציה שנייה היא לחפש אחר שמלת כלה במחיר סביר, מעצב שיער ומאפר, אותם תזמיני לביתך, שם תוכלי להתארגן ללא עלות נוספת. כיום, ברוב סלוני הכלות וחנויות המעצבים, שמלות הכלה נמכרות במחיר גבוה יותר ממחיר ההשכרה, אך לעיתים הכלה תעדיף לרכוש את השמלה ולמכור אותה בעלות דומה למה שקנתה ובכך לחסוך את ההוצאה. אחרת, השכרת השמלה תאפשר לה שימוש חד פעמי בשמלה במחיר גבוה. המחיר כיום בשוק להשכרת שמלה נע בין כמה אלפים בודדים ויכול להגיע להרבה יותר מזה.

לקנות או להשכיר?

כאמור, רוב המעצבים יאפשרו לך לקנות את השמלה בעלות נוספת ויאפשרו לך לעשות עם השמלה כרצונך. אין ספק כי מדובר במחירים מאוד גבוהים ואפילו לא שפויים בכדי ללבוש שמלה ערב אחד בלבד. שמלות כלה בזול לא בהכרח נראות זולות, אלא נמכרות או מושכרות מתוך קולקציה ישנה, או שמלות במידות אחרונות שמי שהתמזל מזלה להיות באותה מידה הרוויחה. בין היתר ישנן שמלות כלה זולות ביד שנייה, בהן ניתן לעשות תיקונים ותוספות שונות ולהעניק לשמלה מראה יותר אישי לפי טעמך. שמלות כלה בזול יכולות להתחיל במחיר יחסית סביר של כמה אלפים בודדים ולהעניק לך תמורה מלאה למה ששילמת. בהשוואה למחירים המוצעים בשוק, מדובר במחירים סבירים ומאוד הגיוניים שלא יגרמו לך לשבור את קופת החיסכון.

הרבה יתרונות, חיסרון אחד

החיסרון היחיד שיש בקנייה או השכרה של שמלות כלה בזול הוא שבדרך כלל לא ניתן לעצב אותן באופן אישי למידותייך האישיות, אך בכל מקרה ניתן לעשות תיקונים. במידה ובחרת בבוטיק של שמלות כלה אשר עובד עם צוות מקצועי ומיומן, תהיי בטוחה שהשמלה שלך תיראה יוקרתית ומרשימה וכלל לא במחיר ששילמת.

השאירו המלצה על אושי שמלות כלה

css.php